بخش صنایع دارویی بخش محیط زیست بخش سیستم های مدیریت صفحه نخست
 
 
 

 

   صفحه اصلي اخبار و تازه ها گالري تصاوير تماس با ما

محیط زیست

هر ساله حوادث مربوط به ناکارآمد بودن سیستمها، محیط زیست را مورد تهدید جدی قرار داده و حیات انسان‌ها و سایر موجودات زنده را به مخاطره می افکند. از اینرو اغلب کشورهای جهان تحقیقات گسترده ای را برای حفاظت از محیط زیست انجام داده و فن آوریهای پیشرفته‌ای در این راستا ایجاد گردیده است.
کشور ایران نیز به عنوان کشوری در حال پیشرفت که دارای ذخایر عظیم نفت و گاز و صنایع مرتبط می باشد، در معرض آلودگی و آسیب های جبران ناپذیر به محیط زیست قرار دارد و این امر بخصوص در سالیان اخیر توجه خاص مردم و مسئولین را بخود معطوف نموده است.
شرکت بهبود فرا پویا با هدف حفاظت از محیط زیست، ترمیم محیط های آلوده، کنترل و رفع آلودگی های خاک، آب و هوا به ویژه آلودگی های نفتی اقدام به تشکیل گروه محیط زیست نموده است.
این گروه به منظور استفاده از تجربیات پرارزش بین المللی و فن آوری روز دنیا درخصوص رفع آلودگی با استفاده از روش های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیک، اقدام به همکاری با شرکت های متخصص در سطح جهان کرده و موفق گردید با مجموعه های بزرگی همچون ET&T/IBL GmbH از کشور آلمان (هایدلبرگ) و Markleen از کشور اسپانیا وBioversal از کشور اتریش ارتباط تخصصی و بازرگانی برقرار نماید. این شرکت هم اکنون با همراهی همکاران بین المللی خود قادر به ارایه خدمات گوناگونی به شرح زیر در این زمینه می باشد.

تأمین تجهیزات کنترل و رفع لکه‌های نفتی از جمله انواع بوم‌های مهار لکه نفتی (Containment Booms)، اسکیمرها، محصولات جاذب نفت (Sorbents)، Dispersant، مخازن ثابت و شناور و ... به همراه کلیه تجهیزات جانبی.

مشاوره و اجرای رفع آلودگی‌های نفتی از خاک و آب‌های زیرزمینی با روش ‌های هیدرولیک و بیولوژیک، تصفیه لجن‌ها و پساب ها.

آموزش های داخلی و بین المللی در خصوص روش‌های ارزیابی و رفع آلودگی‌های نفتی در محیط خاک و آب‌های زیرزمینی.

ارایه سیستم‌های نوین فتواکسیداسیون UV برای تصفیه آب و هوای آلوده و بو زدایی از هوای خروجی کارخانجات.

 
 
 
 
     
 
     2009  BEHBOOD FARA POUYA Company. All Rights Reserved. Tel : 88923931 - 3
Fax : 88900994